سوالات متداول

معرفی سایت بایرسم

شرکت بایرسم در سال 1385 توسط مدیریت این شرکت در جهت فروش و ارائه انواع سم ها، ایرانی و خارجی و انواع سمپاش ها و خدمات پس از فروش تاسیس شد.

 

امروزه با پیشرفت جوامع بشری و اینترنت و اعتماد مردم به این کسب و کار ما مفتخریم که توانسته ایم اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی بایرسم نماییم.

 

فروشگاه اینترنتی بایرسم معتبرترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه مشاوره رایگان و فروش انواع سم ها،(ایرانی ، خارجی) می باشد.

 

در تمامی سم های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی بایرسم که به صورت وارداتی از کشور های همسایه خارجی تهیه می شود. سعی برآن شده قبل از واردات توسط کارشناسان و متخصصین مجرب نسبت به صحت این سم ها اطمینان حاصل شود. تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

 

سم چیست؟

سم ماده‌ای است که دارای منشأ گیاهی، حیوانی یا شیمیایی داردکه با فراوری بر روی این ماده و از یک راه خاص یا راه‌های مختلف در مقادیر معینی باعث اختلال یا توقف فعل و انفعالات حیاتی یا هر موجود زنده (موجودات ریز موذی زیان آور ) به‌طور موقت یا دائم می‌گردد.

 

بایرسم ، این سم ها را از کجا تهیه میکند و نحوه ارسال چگونه است؟

در تمامی سم های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی بایرسم که به صورت وارداتی از کشور های همسایه خارجی تهیه می شود. سعی برآن شده قبل از واردات توسط کارشناسان و متخصصین مجرب نسبت به صحت این سم ها اطمینان حاصل شود. تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. این سایت طرف قرار داد با بهترین و درجه یک ترین سم فروشان و سمپاش فروشان در داخل و خارج از کشور را دارد که ، جهت ارسال بسته بندی می شوند، ارسال سم ها و سم پاش ها توسط سیستم پایانه مسافربری (اتوبوس) و یا تیپاکس و پستی میباشد .

 

سم پاشی چیست؟

سمپاشی ساختمان و منازل یا شرکت ها یکی از راه های کم دردسر و راحت برای از بین بردن حشرات موذی در خانه و یا آپارتمان ها و شرکت ها است. به طور کلی سمپاشی ساختمان برای از بین بردن تمامی حشرات و جانداران موذی صورت می‌گیرد. سمپاشی معمولا برای نابودی موش، مار ، عقرب، رتیل، مارمولک، مورچه، سوسک، هزارپا، خرخاکی، کنه، ساس، ماهی نقره ای و کک انجام می‌شود. در بیشتر اوقات یک بار سمپاشی کافی نیست و نیاز به تکرار آن در دوره‌های تخم‌گذاری لازم است. باییرسم به کاربران خود که از این شرکت سم تهیه میکنند نحوه ی سمپاشی را آموزش می دهند تا کاربران خودشان درخانه سمپاشی کنند و هم هزینه ی آن ها پایین بیاید.

درصد تاثیرگذاری سم های بایر سم چقدر است؟

سم های ارائه شده در این شرکت 90 تا 95 درصد تاثیر خود را نشان میدهد و کاملا تضمینی بوده و از ابتدای شمپاشی قابل مشاهده هست.

 

چه نوع سم هایی در بایرسم موجود است؟

در بایرسم انواع سم های ایرانی ، خارجی و انواع سم های مایع ، جامد و پودری و… موجود است.

 

مواردی که درحین سم پاشی باید رعایت شود :

درحین سم پاشی باید حتما از ماسک و عینک و دستکش جهت محافظت و برخورد نکردن سم با سطح پوست و چشم استفاده شود و سم نباید از طریق بینی و دهان استشمام شود.

قبل از سم پاشی محیط باید تخلیه شود فقط ( برای کودکان زیر 2 سال ) (برای حیوانات خانگی ) .

سم ها بدون بو و بدون لکه هستند و هیچ لکه و بوی روی لوازم خانگی یا لباس ها یا مبلمان به جا نمیگذارند.