بید ها حشرات و موجودات کوچکی هستند که به انسان ضرری جدی وارد نمیکنند اما برای مواد غذایی ان ها داخل مواد غذایی حبوبات و برنج و … میشوند . یا سوراخی به اشیا ایجاد میکند در نتیجه باعث ضرر و زیان میشوند وجود بید ها باعث خسارت است و بهتر است زود تر قبل از اینکه چند بید تخم گذاری نکرده و به هزاران بید تبدیل نشده ان ها را ریشه کن کرد

سیر یک درمان طبیعی برای بسیاری از چیزها از جمله کشتن بید است. …

  • مایع ظرف شویی
  • سرکه سیب.
  • حمام کردن حیوانات خانگی
  • تمیزکاری کامل
  • روغن چریش

سیر

سیر یک درمان طبیعی برای بسیاری از چیزها از جمله کشتن بید است. کافی است چند حبه سیر را له کنید و با آب مخلوط کنید، سپس بگذارید 6 ساعت بماند در مرحله بعد، یک قاشق غذاخوری صابون مایع طبیعی اضافه کنید و مخلوط را صاف کنید و آن را در یک بطری اسپری بریزید.

مایع ضرف شویی

مخلوطی از صابون ظرفشویی و آب گرم می تواند یک بید کش موثر باشد. مخلوط را در یک کاسه بریزید و آن را نزدیک به ناحیه ای که بید ها در آن قرار دارند قرار دهید سپس یک لامپ را نزدیک کاسه قرار دهید تا نور به مخلوط بتابد.

  1. سرکه سیب

سرکه سیب یکی دیگر از داروهای طبیعی است که معجزه می کند. مقدار مساوی آب و سرکه را مخلوط کرده و در یک بطری اسپری بریزید. می توانید از این مخلوط در تمام خانه خود از جمله حیوانات خانگی خود استفاده کنید.

تمیزکاری کامل

اگر در خانه خود بید دارید، تمیز کردن عمیق در خانه مورد نیاز است. فرش ها و مبل ها را با جاروبرقی قوی جاروبرقی بکشید، ملحفه ها، روبالشی ها، لباس ها و حوله ها را بشویید.

روغن چریش

این روغن در از بین بردن بیش از 200 حشره مختلف از جمله بید موثر است 1 لیتر آب گرم، 1/3 قاشق چایخوری ماده شوینده را با 1 قاشق غذاخوری روغن چریش ارگانیک و فشرده مخلوط کرده و در یک بطری اسپری قرار دهید و مخلوط را در فضای باز اسپری کنید